पुर्व टोली बुटवलमा; पश्चिम टोली सालझण्डीमा र गण्डकी-धौलागिरी टोली रानीघाटमा पुगी बिश्राम-विवेकशील देश-व्यापी पदयात्रा २४ औं दिनमा (६ जेठ, २०७०)।

पुर्व टोली बुटवलमा; पश्चिम टोली सालझण्डीमा र गण्डकी-धौलागिरी टोली रानीघाटमा पुगी बिश्राम-विवेकशील देश-व्यापी पदयात्रा २४ औं दिनमा (६ जेठ, २०७०)।  

  • संयुक्त पुर्व टोली रुपन्देही जिल्ला प्रबेश  –संयुक्त पुर्व टोलीले जेठ ६ सोमबार नवलपरासी जिल्लाको बर्दघाटबाट बिहान ५ यात्रा शुरु गरी, सुनवलहुंदै ४५ किमी पैदलयात्रा तय गरि रुपन्देही जिल्ला प्रबेश गरेर बेलुका ७;३० बजे बुटवल पुगी राधाकृष्ण धर्मशालामा बास बसे । दिनभर बाटोमा हाम्रा पदयात्री साथीहरूलाई अमुल्य साथ र सहयोग प्रदान गर्नुहुने- सबैलाई हार्दिक धन्यवाद ।
  • संयुक्त पश्चिम टोली कपिलवस्तु जिल्लाको सालझण्डीमा बिश्राम- संयुक्त पश्चिम टोलीले जेठ ६ गते बिहान सबेरै ५ बजे कपिलवस्तु जिल्लाको चन्द्रौटाबाट पैदलयात्रा शुरु गरी पुर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत कपिलवस्तु जिल्लाकै सालझण्डी पुगे र त्यहां स्थानिय युवाहरुसंग भेटघाट गरी बेलुका सालझण्डीमै बिश्राम गरे ।
  • गण्डकी र धौलागिरी अंचलका पदयात्रीहरू पाल्पा जिल्लाको रानीघाटमा बिश्राम – गण्डकी र धौलागिरी अंचल अन्तर्गत पर्बत जिल्लामा पर्ने सेती-बेनी त्रिबेणीबाट दुई अंचलको प्रतिक माटो र पानी संकलन गरी गण्डकी-धौलागिरी पदयात्रा टोलीले लुम्बिनीतर्फको आफ्नो यात्रामा शुरू गरे जेठ ६ गते सोमबार । कालीगण्डकी नदीको बांध पार गरी, स्याङजा जिल्लाको मिर्मीबाट अघि बढ्दै पाल्पा जिल्लाको रानीघाट आईपुगी बिश्राम गरे ४ पदयात्री साथीहरूले ।  शुभकामना र शुभयात्रा गण्डकी र धौलागिरी टोलीलाई ।